Kurumsal

res-hakkimizda

Fatih Endüstriyel Ürün San. Tic. A.Ş. aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda faaliyet gösteren %100 yabancı sermaye ile kurulmuş genç , dinamik , profesyonel ve tecrübeli ekibi ile koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Sektöründeki ihtiyaçları , gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeni bir bakış açısı ile kaliteli , yenilikçi ve rekabetçi ürünlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek ILUMIX ve PARRLAK markalı ürünleri ile yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Aydınlatma sektörüne yeni bir bakış açısı ile yaklaşarak müşterilerine kaliteli , verimli ve çevreye duyarlı aydınlatma aygıtlarını tasarlayarak sunmaktadır. Ürün grubumuzun içinde İç mekan aydınlatma ürünleri , dış mekan aydınlatma ürünleri ve projelere özel geliştirilen aydınlatma ürünleri yer almaktadır. Ürünlerimizin genel kullanım alanları konut projeleri , mağazalar , endüstriyel yapılar , okul , hastane projeleri , cafe restoran projeleri ve son kullanıcılar için Led ampul çeşitleri yer almaktadır.

Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini hızlı bir şekilde sonuçlandırarak yoluna kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Fatih Endüstriyel Ürün San. Tic. A.Ş. olarak Kaliteli ve ürün çeşitliliği ile aydınlatma sektöründe pazarımızın öncü kuruluşları arasında yer almak ve Fatih Endüstriyel olarak ILUMIX ve PARRLAK markalarımızın ismini pazarımızda hakim konuma taşıyarak, markalarımızı dünya pazarında aranılan ürün haline getirmektir.